Украинаинформ
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Zimina
Zimina
Сообщения : 52
Дата регистрации : 2020-05-28

Последние мировые новости 5 Empty Последние мировые новости 5

Пт Апр 29, 2022 5:27 pm
В Днепропетровске прогремел взрыв.
Luter90
Luter90
Сообщения : 99
Дата регистрации : 2021-09-06

Последние мировые новости 5 Empty Re: Последние мировые новости 5

Чт Авг 03, 2023 4:45 pm
Сучасна реальність диктує нам правило - бути завжди в курсі новин. Інформаційний портал DELO.ua став моїм надійним партнером у цьому плані. Тут є як інформація про Дніпро, так і новини Чернівців https://delo.ua/tags/chernovcy/ незалежно від того, де я перебуваю, завдяки їх новинам про міста України, я можу бути в курсі актуальних подій, що відбуваються в країні.
avatar
Анастасия0
Сообщения : 21
Дата регистрации : 2023-10-11

Последние мировые новости 5 Empty Re: Последние мировые новости 5

Вс Мар 24, 2024 12:54 am
Мені дуже допоміг матеріал про повітряна тривога Тернопіль сьогодні https://10ukraine.com.ua/povitryana-trivoga-zaraz/povitryana-trivoga-ternopil/ Із загостренням напруженості та зростанням невизначеності доступ до надійної інформації є найважливішим, особливо коли йдеться про забезпечення безпеки та безпеки себе та близьких. Карта повітряного нальоту на Тернопіль стає життєво важливим ресурсом у ці важкі часи, пропонуючи повний огляд потенційних зон ризику та безпечних укриттів у місті. Цей онлайн-ресурс надає користувачам детальну карту, що точно визначає зони, чутливі до повітряних нальотів, що дозволяє жителям приймати обґрунтовані рішення щодо своїх пересувань і діяльності. Карта класифікує регіони на основі їхньої вразливості, що дозволяє людям відповідно розставляти пріоритети для своїх заходів безпеки.
Mike
Mike
Сообщения : 28
Дата регистрации : 2021-11-26

Последние мировые новости 5 Empty Re: Последние мировые новости 5

Сб Апр 13, 2024 1:29 pm
Я теж багато знаю класних порталів з новинами
ПопЫтик
ПопЫтик
Сообщения : 42
Дата регистрации : 2020-08-14

Последние мировые новости 5 Empty Re: Последние мировые новости 5

Сб Апр 13, 2024 1:33 pm
О, мені теж портал Діло юа подобається. Там завжди публікують свіжу та актуальну інформацію. Недавно читала там про бізнесмена Анатолія Шкрібляка та про те, як він та його команда відновлювали ТЦ Нікольський в Харкові після попадання туди ракети. Вже цей торгівельний центр працює на повну потужність.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения