Украинаинформ
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
safoka2609
Сообщения : 1
Дата регистрации : 2023-08-26

Лікування катаракти у Львові Empty Лікування катаракти у Львові

Сб Авг 26, 2023 11:45 pm
Доброго дня! Мені нещодавно діагностували катаракту. Може, хтось розповість, як саме лікують це захворювання? Чи потрібна операція? Хто робив операцію по лікуванню катаракти, чи допомогло вам це?
avatar
JeckShepard
Сообщения : 51
Дата регистрации : 2022-09-11

Лікування катаракти у Львові Empty Re: Лікування катаракти у Львові

Сб Авг 26, 2023 11:49 pm
Я мав подібний досвід і хочу підкреслити важливість вибору досвідченого офтальмолога. Перед операцією варто провести детальне обстеження та консультацію. Для моєї катаракти лікар рекомендував операцію, і це справді допомогло мені повернути гарний зір.
avatar
dimonk
Сообщения : 30
Дата регистрации : 2022-08-30

Лікування катаракти у Львові Empty Re: Лікування катаракти у Львові

Сб Авг 26, 2023 11:51 pm
Пам'ятайте, що післяопераційний період також має велике значення, і треба дотримуватися всіх вказівок медичного персоналу для швидкого одужання та збереження зору. Наприклад, не можна підіймати важкого.





Luter90
Luter90
Сообщения : 107
Дата регистрации : 2021-09-06

Лікування катаракти у Львові Empty Re: Лікування катаракти у Львові

Сб Авг 26, 2023 11:55 pm
Катаракта - це захворювання очей, яке полягає у помутнінні природної лінзи ока. Операція є головним методом лікування катаракти у Львові https://visium.com.ua/lviv/ua/uslugi/lechenie-katarakty/ Під час факоемульсифікації лікар робить невеликий розріз у відсічці ока, видаляє хворобливу лінзу та встановлює штучну. Ця процедура є досить безболісною та допомагає відновити зір.
Після операції лікар призначить спеціальні краплі для очей, які прискорюють загоєння. Зазвичай, пацієнт може повернутися до своїх звичних справ дуже швидко. Проте, необхідно дотримуватися всіх рекомендацій офтальмолога, щоб уникнути ускладнень.

Лікування катаракти у Львові 28-05-2022-000527
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения