Украинаинформ
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
Молчанов Александрович
Молчанов Александрович
Сообщения : 10
Дата регистрации : 2019-12-30

Автоматические ворота своими руками  часть Empty Автоматические ворота своими руками часть

Вс Мар 15, 2020 5:03 pm
За механическую часть спасибо хорошая мысль а электрическую часть я бы сделал по другому чтоб не надо было для выключения распахиваниязакрывания ворот нажимать на кнопочку надо просто подключить концевики в разрыв солиноида контактора включающего открываниезакрывания ворот
avatar
Edvard
Сообщения : 17
Дата регистрации : 2023-06-28

Автоматические ворота своими руками  часть Empty Re: Автоматические ворота своими руками часть

Вт Дек 26, 2023 8:42 pm
Мене цікавить, де можна замовити якісні та надійні ворота? Мені потрібні ворота, які відповідають всім сучасним стандартам безпеки та естетичного дизайну. Я хочу, щоб вони служили мені надійно та довготривало. Можете порадити надійну компанію або веб-сайт, де я можу знайти великий вибір воріт для різних потреб і бюджетів?
avatar
валентина
Сообщения : 7
Дата регистрации : 2023-10-07

Автоматические ворота своими руками  часть Empty Re: Автоматические ворота своими руками часть

Вт Дек 26, 2023 8:45 pm
Вам потрібна компанія, спеціалізація котрої виготовлення високоякісних металевих воріт різних типів, включаючи відкатні ворота https://obrabotka-metalla.com.ua/ua/metalokonstruktsiyi/vidkatni-vorota/ , які є дуже надійними та функціональними. Вони також пропонують можливість виготовлення воріт на замовлення, щоб вони ідеально відповідали вашим потребам та дизайну будинку. Щодо ціни, вартість воріт залежить від їхнього типу, розміру, дизайну та інших параметрів. Звертайтеся до фахівців для отримання консультації та підбору оптимального рішення. Ця компанія завжди відкрита до співпраці та гарантує високу якість продукції та обслуговування. Залишайте заявку на сайті або зв'яжіться з ними для детальнішої інформації та консультації.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения