Украинаинформ
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
avatar
Сергій
Сообщения : 43
Дата регистрации : 2021-11-12

Манга на українській мові Empty Манга на українській мові

Чт Янв 25, 2024 6:51 pm
Шукаю конкретну мангу українською, може хтось порадить, де знайти?
avatar
Виталий0
Сообщения : 31
Дата регистрации : 2022-01-07

Манга на українській мові Empty Re: Манга на українській мові

Пт Янв 26, 2024 9:48 am
Я регулярно знаходжу конкретні манги на українській мові на сайті інтернет магазину Geekach. Про нього я дізнався на сайті cikavosti.com. Тут ви отримаєте відповіді на своє запитання та зможете знайти рекомендації на будь-який смак. Останнім часом я захопився "Останній герой".
David
David
Сообщения : 14
Дата регистрации : 2024-03-18
Возраст : 36
https://termopapa.com.ua

Манга на українській мові Empty Re: Манга на українській мові

Вс Апр 21, 2024 11:43 pm
На українській мові доступні деякі манґи, особливо популярні серії, які були перекладені та видані українськими видавництвами. Ось деякі з них:

1. **"Моя геройська академія" (My Hero Academia)** - ця серія стала дуже популярною як у Японії, так і у світі. Українське видання було доступне завдяки видавництву "Комора".

2. **"Атака на титанів" (Attack on Titan)** - інша дуже популярна манґа, яка перекладена на українську мову та видана "Коморою".

3. **"Наруто" (Naruto)** - ця класична серія також має українське видання, доступне від "Комори".

4. **"Один кусок" (One Piece)** - ця манґа також має українське видання від "Комори".

5. **"Мій сосед Тоторо" (My Neighbor Totoro)** - хоча це не серія, а книга-адаптація від Гіблі, українське видання стало доступним завдяки видавництву "Комора".

Це лише кілька прикладів. Важливо відзначити, що список може змінюватися з часом, оскільки нові манґа перекладаються та видавлюються українськими видавництвами.
Вернуться к началу
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения