Украинаинформ
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Перейти вниз
kuran
kuran
Сообщения : 20
Дата регистрации : 2023-10-18

Чоловіча білизна Empty Чоловіча білизна

Вс Май 12, 2024 5:02 pm
Мені потрібно купити подарунок для мого чоловіка, і я думаю, що стильна чоловіча білизна була б чудовим варіантом. Де я можу знайти інтернет-магазин з різноманітним вибором таких товарів? Які бренди вважаються найбільш популярними серед чоловіків?
Luter90
Luter90
Сообщения : 148
Дата регистрации : 2021-09-06

Чоловіча білизна Empty Re: Чоловіча білизна

Пн Май 13, 2024 5:40 pm
Я нещодавно усвідомив, що мені час оновити свій гардероб. Останнім часом я став звертати увагу на стиль та якість речей, які ношу. Тому я вирішив почати з білизни. Хотів знайти щось сучасне, зручне та красиве одночасно.  Знайшов сайт, де є чоловіча білизна високої якості. Впевнений, що правильно підібрані речі можуть підвищити комфорт та впевненість у собі. Я також враховую рекомендації друзів та відгуки покупців, щоб зробити максимально обґрунтований вибір.
Mike
Mike
Сообщения : 33
Дата регистрации : 2021-11-26

Чоловіча білизна Empty Re: Чоловіча білизна

Вт Авг 20, 2024 11:36 am
А де можна інтимну чоловічу білизну узяти?
ПопЫтик
ПопЫтик
Сообщения : 49
Дата регистрации : 2020-08-14

Чоловіча білизна Empty Re: Чоловіча білизна

Вт Авг 20, 2024 11:41 am
Ми якось з чоловіком захоплювались такою білизною. Грали в різні інтимні рольові забавки. Дійшли до одягу з роділу БДСМ https://aaaa.in.ua/bdsm/ латексні комбінезони, нашийники з шипами, тощо. Це був цікавий досвід, але згодом це перестало нам подобатися, тепер всі ці речі сховані на горищі до нових сексуальних спалахів)
Вернуться к началу
Похожие темы
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения